canta istatistik kalp takvim tamir arti saat yildiz elmas iletisim destek1 liste gulenyuz bina anlasma pdf yorum whatsapp kurumsal video sozlesme gazete mouse bilgi monitor deney kullanici kampanya ev zar ceptelefonu cuzdan menu duyuru alinti klasor sepet ayar ampul ok foto sunum telefon destek2 urun soru nakliye bilim dunya konum para
Değirmiçem Mah. İmam Hüseyin İncioğlu Cad. No: 25/A Şehitkamil / GAZİANTEP

Carpet Simulation

Carpet Simulation

     

Simülasyon teknolojisi, halı sektöründe uzun zamandır beklenen bir teknoloji olmuştur. Halı üreticileri, farklı dokuma yapılarını ve dokuma halıların simülasyonunu görmek ve örnekleme süresini kısaltmak için tasarımlarının simülasyonunu görmek istiyorlar. Özellikle çökenli halılarda ciddi bir ihtiyaç vardır.

Ancak simülasyonun gerçeği olabildiğince doğru şekilde yansıtması son derece önemlidir. EAT Carpet Simulation ile neredeyse gerçek ekranlara sahip olabilir ve üretim öncesi numune maliyetlerini azaltabilirsiniz. Numune işlemi için zaman ve parayı en aza indirebilirsiniz.

EAT simülasyon teknolojisi, bu prosedür için özel bir  kitaplık kullanır. Üretmek istediğiniz iplik türünü ekleyerek simülasyon sırasında kullanabilirsiniz. İplik, dokuma ve 3D teknolojisi sayesinde halı üzerinde gerçekçi bir görüntü elde eder.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın