canta istatistik kalp takvim tamir arti saat yildiz elmas iletisim destek1 liste gulenyuz bina anlasma pdf yorum whatsapp kurumsal video sozlesme gazete mouse bilgi monitor deney kullanici kampanya ev zar ceptelefonu cuzdan menu duyuru alinti klasor sepet ayar ampul ok foto sunum telefon destek2 urun soru nakliye bilim dunya konum para
Değirmiçem Mah. İmam Hüseyin İncioğlu Cad. No: 25/A Şehitkamil / GAZİANTEP

DesingBase Carpet

DesingBase Carpet

      

DesignBase, EAT tarafından geliştirilen desen verisi kaydetme yönetimi (arşiv) iş akışını sağlayan akıllı çok kullanıcılı bir arşiv sistemidir. Sistem, TIFF, BMP, JPEG ve diğer tekstil CAD/CAM sistemlerinin ana tasarım formatlarını yönetebilir.

Desen tasarlamaya, sipariş almaya ve tüm hazırlık aşamalarına başlayarak desen çemberinizin iş akışını takip edebilirsiniz. DesignBase, kalıp bilgilerine anında erişim sayesinde satış ve üretim birimleri arasında sağlıklı bir iletişim sağlayarak iş akışı dönemlerini düzenlemenize yardımcı olur.

Desen arşivinizdeki herhangi bir tasarıma veya bu tasarıma ait tüm bilgilere DesignBase üzerinden ulaşabilirsiniz.

Veri erişimi, belirli kullanıcılar veya gruplar için farklı düzeylerde, kategorilerde, niteliklerde ve farklı sınırlamalarda sağlanabilir. DesignBase’in özellikle her şirkete ve onun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmesi sayesinde kullanıcılar, kusursuz çalışma modeli veri yönetimi, şirket içi iletişim ve sunumda önemli avantajlara sahip oluyor.

Ayrıca müşterileriniz ve tedarikçileriniz için kolay veri erişimi sağlayabilir ve bu şekilde iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın